Obchodné podmienky

Obchodná spoločnosť

Nails by Misha s.r.o.

so sídlom 9. Mája 27/A, Bánov, 941 01

IČO: 50 777 947

DIČ: SK2022676139

 

pre predaj tovaru spoločnosti Nails by Misha s.r.o. prostrednictvom on-line obchodu umiestneného na internetovej adrese WWW.MS-NAILS.SK

 

MS Nails je internetový obchod bez kamennej predajne.

Osobný odber : 9. Mája 27/A, Bánov, 941 01, po telefonickej dohode

 

 1. Objednávka a uzatvorenie zmluvy

Všetky objednávky realizované prostredníctvom internetového obchodu MS Nails  sú pre obe zmluvné strany záväzné. Odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito nákupnými i reklamačnými podmienkami.

Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie všetkých údajov a náležitostí požadovaných systémom pri registrácií, alebo pri realizácií objednávky.

Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim vzniká odoslaním objednávky zo strany kupujúceho zákazníka a jej prijatím na strane predávajúceho.

 

2. Dodacie podmienky

 Predávajúci sa zaväzuje:

- dodať kupujúcemu druh a množstvo objednaného tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky

- dodať kupujúcemu tovar vhodne zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy


Predávajúci nezodpovedá za:

- oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou.

- oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa

- za poškodenie zásielky zavinené poštou

- prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok

 

 Kupujúci sa zaväzuje:

- objednaný tovar prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov

- zaplatiť za tovar cenu v plnej výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávky

V prípade, že si kupujúci tovar neprevezme (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.

 

 

3. Dodacie lehoty

Dodávky objednaného tovaru sú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. Objednávky vybavujeme spravidla do 24 hodín, max 48 hodín. Pri nečakaných okolnostiach sa môže predĺžiť. Pri tovare, ktorý nie je skladom, sa Vami objednaný tovar objednáva u dodávateľa. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty Vášho tovaru a budete mať možnosť objednávku stornovať, prípadne zmeniť objednávku.

 

4. Ceny tovaru

Ceny uvedené v našom internetovom obchode sú platné v čase objednania tovaru. Vyhradzujeme si právo tlačových chýb a zmeny cien, v prípade zmeny peňažných kurzov, pri výraznom náraste inflácie alebo pri výrazných zmenách dodávateľských podmienok od výrobcov a ostatných dodávateľov tovaru.V cene tovaru nie je započítané poštovné a balné.

Dokladom o predaji je faktúra, ktorá je pripojená ku každej zásielke a ktorá slúži zároveň ako dodací a záručný list.

 

5. Platby za tovar a poštovné

  • Poštovné + balné pre každú samostatnú objednávku je 3,10 €  /Slovenská pošta/.

Pri objednávke nad 50 € doprava zdarma.

Osobný odber ( Bánov, 9. Mája 27/ A, 0948 026 233, prevzatie si prosím dohodnite vopred telefonicky)

Objednávky prijaté do 12tej hodiny odosielame v daný deň.

Objednávky hradené cez účet odosielame ihneď po prijatí platby.

Minimálna cena objednávky je 5 €.

 

DOBIERKA: Objednaný tovar zasielame NA DOBIERKU,  na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu pri preberaní dobierky doručovateľovi zásielky.

PLATBA VOPRED NA ÚČET: Platbu je možné vykonať aj vopred, prevodom na účet.

Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri objednávke dať PLATBA PREVODOM NA ÚČET.

Výslednú sumu v objednávke pošlite na náš účet SK49 0200 0000 0038 0508 6159.

 ako variabilný symbol uveďte číslo objednávky, ktoré vám prišlo s potvrdením. 

Po úhrade bude tovar hneď zaslaný na zadanú adresu ako doporučená zásielka alebo balík. Náš účet je vedený vo VUB banke. (Prosím neplaťte dopredu, pokiaľ nedostanete od nás údaje k platbe.)O vyexpedovaní tovaru na vašu adresu vás budeme informovať e-mailom.

Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.

 

6. Zrušenie objednávky

Kupujúci je oprávnený stornovať objednávku bez udania dôvodu do 2 hodín od jej odoslania. (Po 2 hodinovej dobe prevádzkovateľ začne objednávku vybavovať). Zrušenie objednávky môžete vykonať telefonicky alebo nám napíšte na náš e- mail, obratom Vám zašleme potvrdenie o zrušení objednávky.

 

 7. Vrátenie tovaru

Podľa § 12 zákona 108/2000 Z.z., tovar zakúpený v našom internetovom obchode je možné vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 7 dní od jeho prevzatia. Tovar je potrebné vrátiť na adresu sídla spoločnosti v originálnom balení, kompletný, nepoužitý a nepoškodený. Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí zákazník. Tovar vrátený na spôsob dobierky neprijímame. Cena za tovar bude zákazníkovi vrátená bezodkladne po skontrolovaní vráteného tovaru.

 

 

 

8. Reklamačný poriadok

Kupujúcemu odporúčame pred prevzatím a zaplatením zásielky na mieste skontrolovať či zásielka nie je poškodená. V prípade rozsiahleho poškodenia (roztrhnutý obal, deformácie a iné rozsiahle poškodenie) odporúčame zásielku neprebrať.V prípade reklamácie zašle kupujúci reklamovaný tovar na adresu sídla spoločnosti. Balík musí byť riadne zabalený a má obsahovať: reklamovaný tovar vrátane príslušenstva, kópiu faktúry, popis vady a kontaktné údaje kupujúceho - spiatočná adresa, tel.číslo, e-mail. Tovar zasielajte buď formou balíka, alebo doporučene ako list. Pri zaslaní tovaru dobierkou nebude táto zásielka prijatá. Reklamovaný tovar musí byť dodaný čistý a mechanicky nepoškodený.
Náklady na prepravu reklamovaného tovaru smerom od kupujúceho k predávajúcemu hradí kupujúci. Poštovné a iné poplatky nevraciame. Spiatočnú prepravu po vybavení oprávnenej reklamácie hradí predávajúci.

 9. Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.MS-NAILS.SK , spoločnosť Nails by Misha s.r.o. uchováva a spracúva osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vaše osobné údaje sú použité na podporu zákazníckeho vzťahu medzi Vami a spoločnosťou Nails by Misha s.r.o..Základným predpokladom na získanie akýchkoľvek informácií je Vaše vyjadrenie súhlasu so spracovaním osobných údajov. 
Údaje zbierame od svojich klientov viacerými spôsobmi - pri registrácii, pri prihlásení k odberu noviniek alebo pri objednávke. Ide hlavne o meno a priezvisko zákazníka, fakturačnú a dodaciu adresa, telefónny a e-mailový kontakt, príp.bankový účet. Pri každom kroku sa spoločnosť Nails by Misha s.r.o. riadi platnou legislatívou a všeobecnými obchodnými podmienkami.

Osobné údaje sú v prvom rade využívané

  • na elektronické vybavenie objednávky
  • realizáciu dodávky
  • zúčtovanie platieb a s tým súvisiacu komunikáciu s Vami.
  • na marketingové účely Nails by Misha s.r.o..

Spoločnosť Nails by Misha s.r.o. sa zároveň zaväzuje, že Vaše osobné údaje nebudú vydané tretím stranám s výnimkou subdodávateľov a sprostredkovateľov, aj to len tie údaje, ktoré sú nevyhnutné pre úspešné zrealizovanie objednávky a jej dodávky.

Aktuálny zoznam týchto subjektov je nasledujúci:

  • Slovenská pošta, a.s., so sídlom Partizánska cesta 9, 975 99  Banská Bystrica, IČO: 36 631 124, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sa, Vložka č.: 803/S.

Možnosti odstránenia alebo zmeny osobných údajov

Zákazníci môžu svoje osobné údaje kedykoľvek zmeniť alebo aktualizovať po prihlásení sa do svojho účtu alebo na základe písomnej žiadosti na e-mail obchod@ms-nails.sk

Zároveň, na písomnú žiadosť zákazníka budú osobné údaje z databázy vymazané a spoločnosť Nails by Misha s.r.o. ich nebude ďalej spracovávať.

 

 Možnosti odhlásenia zo zasielania novinkových emailov /odstránenie emailu z databázy/

 v každej novinkovej správe nájdete odkaz na zrušiť zasielania noviniek, po kliknutí na tento odkaz a potvrdení bude váš email vyradený z databázy, alebo pošlite žiadosť na email obchod@ms-nails.sk a váš email bude vyradený z databázy.

 


Recently Viewed

No products

Menu